Mapa webu RSS
S čím môžeme pomôcť
rozšírené vyhľadávanie

Futbalový zápas ONOFREJOVCI VS. ZVYŠOK SVETA - 5.8.2011

Dňa 05.08.2011 v popoludňajších hodinách sa na futbalovom ihrisku v Trnkove uskutočnilo stretnutie s názvom ONOFREJOVCI proti ZVYŠKU SVETA. Stretnutie viedol vo férovom duchu ligový rozhodca Róbert Mojsej.

Dňa 05.08.2011 v popoludňajších hodinách sa na futbalovom ihrisku v Trnkove uskutočnilo stretnutie s názvom ONOFREJOVCI proti ZVYŠKU SVETA. Stretnutie viedol vo férovom duchu ligový rozhodca Róbert Mojsej. Už v 1. minúte sa krížnou strelou Petra „Hepiho“ Onofreja mužstvo Onofrejovcov ujalo vedenia. O vyrovnanie sa postaral Jaroslav Lysina gólom z pokutového kopu v 14.-tej minúte. No o 5 minút neskôr nastal v stretnutí obrat, keď ďalekonosná strela Jána Lysinu skončila v sieti súpera. Nasledujúce minúty priniesli vyrovnanú hru a množstvo nepremenených šancí na oboch stranách. Po zmene strán sa Onofrejovci snažili o vyrovnanie, lenže druhý gól Jána Lysinu v stretnutí z 57. minúty zabezpečil dvojgólový „vankúš“ pre Zvyšok sveta. V 68. minúte stretnutie zdramatizoval Matúš Onofrej, keď lobom prekonal ináč spoľahlivo chytajúceho Mareka Lysinu. Výhru Zvyšku sveta spečatil Ján Lackanič na konečných 4:2. Výsledok nebol podstatný, oveľa dôležitejšie bolo stretnutie obyvateľov, ako aj rodákov obce Trnkov pri ďalšej kultúrno-športovej akcii. Po futbalovom zápolení nasledovali súťaženia detí a spoločná opekačka. A aby jedlo viac chutilo, servírovala sa zmes piesní v podaní domácich dídžejov do neskorých večerných hodín. Moje veľké ĎAKUJEM za celkovú prípravu, zabezpečenie a priebeh akcie patrí najmä: Jánovi Onofrejovi st. č. d. 29, Jánovi Onofrejovi ml. č. d. 29, Antonovi Onofrejovi č. d. 33, Marekovi Onofrejovi č. d. 33, Tomášovi Lysinovi, Jánovi Lysinovi ml., Petrovi Grochovi, ako aj mnohým ďalším. Pavol Onofrej

Dátum vloženia: 5. 8. 2011 4:25
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 8. 2021 4:27